Donacja

Jeśli lubisz naszego bloga, możesz wspomóc jego rozwój niewielką donacją. Można to zrobić na dwa sposoby:

  1. Poprzez Paypal – wystarczy kliknąć na link: http://paypal.me/zagubieniwrzymie
  2. Bezpośrednio na konto: Dawid Kowalik —  24 1160 2202 0000 0004 8087 3119 —  w tytule: „donacja bloga”

Każda złotówka pomoże utrzymać i rozwijać bloga. Oczywiście jakiekolwiek wsparcie jest dobrowolne. Jeżeli nie jesteś zainteresowany/zainteresowana, ciesz się stroną. Pragnę zapewnić, że treści prezentowane na stronie były, są i zawsze będą całkowicie darmowe!

W ramach podziękowań każdy kto nas wspiera otrzyma Order Zagubionych w Rzymie:

  1. Donacja do 25zł – Mały Order Zagubionych w Rzymienależy Ci się Indywidualny Plan Zwiedzania Rzymu na jeden dzień. Jest to plik wykonany specjalnie dla Ciebie, w którym zawarty zostanie plan jednodniowego zwiedzania Rzymu, wraz z trasą naniesioną na mapę z zaznaczonymi na niej miejscami, które trzeba zobaczyć. Jest to spora pomoc dla osób, które jadą do Rzymu po raz pierwszy, lub dla tych, którzy nie mają planu zwiedzania i nie wiedzą, od czego zacząć;
  2. Donacja 50 zł – Średni Order Zagubionych w Rzymienależy Ci się Indywidualny Plan Zwiedzania Rzymu na wszystkie dni pobytu w Wiecznym Mieście. Jest to plik wykonany specjalnie dla Ciebie, w którym zawarty zostanie plan zwiedzania Rzymu na wszystkie dni Twojego pobytu, wraz z trasami naniesionymi na mapę, z zaznaczonymi na niej miejscami, które trzeba zobaczyć. To olbrzymia pomoc dla osób nie posiadających planu bądź nie wiedzących, jak rozplanować swój kilkudniowy pobyt;
  3. Donacja 100zł – Duży Order Zagubionych w Rzymienależy Ci się Indywidualny Plan Zwiedzania Rzymu na wszystkie dni pobytu w Wiecznym Mieście wraz z miniprzewodnikiem. Jest to plik wykonany specjalnie dla Ciebie, w którym zawarty zostanie plan zwiedzania Rzymu na wszystkie dni Twojego pobytu, wraz z trasami naniesionymi na mapę, z zaznaczonymi na niej miejscami, które trzeba zobaczyć oraz wyczerpującym opisem każdego z tych miejsc. Jest to swoisty miniprzewodnik, bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą poznać historię miejsc, które odwiedzają.

Odbiór nagród możliwy bezterminowo, czyli nagroda nie przepada. Można ją odebrać w tym roku, w roku następnym lub w kolejnych.

Aby odebrać Order należy skontaktować się z Nami poprzez zakładkę „Kontakt”. Czas przygotowania planu wynosi 10 dni.

Dziękujemy! Do zobaczenia w Rzymie!